НОВОСТИ ФУТБОЛА | СТАТЬИ | ОБЗОРЫ | ВИДЕО | РЕЗУЛЬТАТЫ LIVE | КОНТАКТЫ | КОТИРОВКИ

###Кривбас (U-19) - Динамо (U-19) 2:2 ###

Продовжила приємну для себе традицію здобування очок чемпіонаті криворізька команда «Кривбас» (U-19).
Цього разу на полі стадіону «Будівельник» криворіжці зіграли внічию 2:2 з однолітками київського «Динамо».
Слід відзначити, що це очко далося кривбасівцям дуже важко. На протязі майже всього поєдинку ініціативою та перевагою, як ігровою, так і територіальною володіли гості. Динамівці «вели» гру, а «Кривбас», що був змушений грати другим номером, переважно захищався.
Ще в першому таймі «Динамо» мало моменти для того, аби не один раз вразити ворота «Кривбасу», але чудово в «рамці» діяв Герман Горовой, рятуючи свою команді від неприємностей. Але й він в середині першої половини гри був безсилий після стрімкої комбінації динамівців, які мов ніж масло «розрізали» оборону господарів поля – після пасу з флангу точним ударом зусилля партнерів завершив Павло Полегенько.
До кінця тайму «Динамо» мало ще кілька нагод для взяття воріт – на заваді гостям ставала дуже впевнена гра голкіпера криворіжців, а ще двічі штанга та поперечина рятували «Кривбас» від неприємностей.
Другий тайм розпочався активними діями господарів поля, але динамівці швидко згасили атакувальні пориви криворжіців й перевели гру на половину поля «Кривбасу». Невдовзі «Динамо» збільшило свою перевагу. Ігор Харатін точним ударом довів рахунок до 2:0 на користь киян.
Та все ж криворіжці зуміли проявити характер. Маючи солідну перевагу в грі та відчутну в рахунку столичні футболісти стали дозволяти собі робити помилки. Однією з цих помилок скористались господарі. Захисник «Динамо» помилився, віддаючи пас своєму воротареві, Володимир Цехмістер перехопив цю передачу. Воротар «Динамо» намагаючись вибити м'яч лише влучив по ногам нападникові «Кривбасу» - жовта картка воротареві та пенальті в їхні ж ворота. Олексій Янюк чітким ударом скоротив відставання в рахунку.
На початку другої половини тайму «Кривбас» зрівняв рахунок. Після подачі з кутового Василь Берест влучив в поперечину, а на добиванні першим був Ілля Древаль, який чітким ударом у верхній кут зрівняв рахунок.
До кінця матчу динамівці не втрачали шансів на те, аби вирвати перемогу, кривбасівці ж впевнено захищались та намагались використати бодай можливість для контргри.
В підсумку нічия – 2:2, якої все ж мають бути задоволені господарі.